BİZİM HİKAYEMİZ

              Firmamız 1994 yılında faaliyete başlamış, kurulduğu günden itibaren bir ilki gerçekleştirmiş, Türkiye’nin ilk kendinden yastıklı kumaş katmanlı kompansatör üreticisi olmuştur. İlk günden itibaren araştırmacı ve yenilikçi olmayı hedefleyen Prokom, Türkiye'nin ilk ve tek yerli ESA(European Sealing Association) üyesi kompansatör üreticisi olmuştur. Tekstil kompansatör ile başlayan üretimine çelik karkaslı kumaş katmanlı kompansatörü ekleyerek büyümeye devam etmiştir.

             Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Prokom, Türkiye’nin gelişen sanayisi sayesinde ürün portföyünü genişletmiş ve asbest içermeyen yüksek ısıya dayanıklı sızdırmazlık malzemeleri ve iş güvenliği ürünleri üretmeye başlamış ve bu konuda da Avrupalı iş ortakları ile birlikte önemli adımlar atarak yerli imalatta ve ithal ürünlerde zengin ürün seçeneği de sunarak Türkiye'de sayılı firmalar içinde yerini almıştır. 

          ISO9001 kalite belgesine haiz olan kuruluşumuz, 2021 yılında,  yapılan 12.000 m² kapalı alana sahip binasında devam eden faaliyetler neticesinde genç ve dinamik kadrosu ile müşterilerinin ürün seçiminden, montajına kadar olan her aşamada müşterilerine hizmet vermektedir. Gerçek kaliteyi ve satış sonrası hizmeti çalıştığı bütün alanlarda sunmak isteyen işletmemiz, müşterilerden aldığı büyük desteğe layık olmaya çalışmaktadır. Prokom, kendisini konusunda öncü yapan ve markalaştıran başta ekibimiz olmak üzere ve tüm müşterilere teşekkürü her zaman bir borç bilir.

logo

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et